پروتکل های بهداشتی دندانپزشکی در زمان شیوع کرونا

این روزها خبرهای فراوانی از شیوع ویروس کرونا در میان عموم مردم و به ویژه در استان گیلان شنیده ایم. بهتر است بدانید تنها چنددرصد از افراد پس از ابتلا به این ویروس مخاطره انگیز به مرگ دچار می شوند و آن هم افراد دارای بیماری های زمینه ای.
اما تلاش همیشگی مرکز دندانپزشکی دکتر جلیل زاده در رشت، عدم انتقال هرگونه ویروس به مراجعین عزیز بوده است. لذا علاوه بر رعایت همیشگی موارد بهداشتی این روزها در مرکز ایمپلنت دکتر جلیل زاده تمهیدات ویژه برای آرامش بیماران عزیز فراهم نموده ایم

آنچه در مطب دکتر شهرام جلیل زاده، بهترین متخصص ایمپنت در رشت، برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا انجام می گیرد:

لذا علاوه بر رعایت همیشگی موارد بهداشتی این روزها در مرکز ایمپلنت دکتر جلیل زاده تمهیدات ویژه برای آرامش بیماران عزیز فراهم نموده ایم علاوه بر رعایت پروتکل های بهداشتی سیستم تهویه هوا ‌فضای عمومی مطب و سیستم استریلزاسیون قوی و مجهز روز دنیا،سیستم شستشواتوماسیون، نظافت و ضدعفونی روزانه کلیه سطوح توسط کادر خدمات، سیستم ضدعفونی بین دو مراجعه کننده، اتاق ایزوله جراحی، توربین و ابزار یکبار مصرف مخصوص هر بیمار، غربالگری قبل از درمان، ایجاد محیط درمانی امن با افزایش تایم کاری و فاصله گذاری میان مراجعه کنندگان عزیز در مرکز ایمپلنت دکتر جلیل زاده به گونه ای که برخورد بیماران به صورت حداقلی باشد و کلیه بیماران در بدو ورود دستکش ماسک ‌پاپوش داده شده و کلیه پرسنل کادردرمان مجهز به لباس حفاظتی مخصوص کرونا ویروس می باشند.
با آرزوی سلامتی برای همه
crona in dentestry